Błyszcząca gwiazdka z patyczków kreatywnych rozjaśni nudę zimowego wieczoru. Może stanowić ozdobę świątecznego drzewka jak i być własnoręcznie przygotowanym podarunkiem dla babci lub ulubionej cioci. gwiazdka na choinkę z patyczków kreatywnych

Materiały i przybory:

1. Przy pomocy kleju do drewna sklejamy 3 żółte patyczki kreatywne na kształt trójkąta. Czynność powtarzamy- w ten sposób uzyskamy dwa oddzielne trójkąty. Jeśli mamy naturalne patyczki najpierw malujemy je na żółto i pozostawiamy do wyschnięcia.

patyczki kreatywne gwiazdka

2. Sklejamy ze sobą dwa trójkąty-nakładając jeden na drugi- tak by powstała gwiazdka. Pozostawiamy gwiazdkę na jakiś czas aby klej dobrze związał.

3. Gwiazdkę ozdabiamy według uznania: cekinami, błyszczącymi kamykami, koralikami, konfetti. My zrobiliśmy też kropki z kolorowego kleju brokatowego.

Możemy również dowiązać kawałek wstążeczki i powiesić gwiazdkę jako ozdobę na choince. My z patyczków kreatywnych zrobiliśmy również choineczkę.

gwiazdka i choinka z patyczków kreatwynych


Cześć!
Tu Monika z ekodziecko.com. Wkładam w tworzenie strony wiele wysiłku. Staram się, by zamieszczane materiały były atrakcyjne dla dzieci i wartościowe z punktu widzenia ich rozwoju.
Jeśli chcesz, możesz wspomóc mnie w tym działaniu i w zamian podarować mi wirtualną kawę. Będzie mi bardzo miło :)
Dziękuję!

Podoba Ci się? Postaw mi kawę!