Logopedyczne krzyżówki obrazkowe do ćwiczeń głosek z szeregu szumiącego stanowią bogaty zestaw zadań dla dzieci czytających. Składają się z 23 krzyżówek przygotowanych zgodnie z metodyką postępowania logopedycznego, słownictwo zostało dobrane z zachowaniem czystości fonetycznej. Uzupełnieniem materiału jest zbiór wszystkich obrazków [z podpisami] użytych do przygotowania krzyżówek.

Zapraszam do zakupu pliku cyfrowego w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydrukowania: Logopedyczne krzyżówki obrazkowe – szereg szumiący PDF.

E-book składa się z 42 stron o rozmiarze kartki A4, przygotowanych w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydrukowania.

krzyżówki obrazkowe dla dzieci terapia logopedyczna

Zbiór obejmuje 23 obrazkowe krzyżówki logopedyczne z głoskami: [sz, rz/ż, cz, dż]. Krzyżówki przeznaczone są do ćwiczeń logopedycznych dla dzieci w wieku 6 – 8 lat, czyli już czytających.

Obrazki ilustrujące kolejne hasła z krzyżówek stanowią bogaty materiał językowy, są uporządkowane zgodnie z metodyką prowadzenia zajęć logopedycznych i opracowane z zachowaniem czystości fonetycznej.

krzyżówki logopedia do wydrukowania

Dodatkowo, w drugiej części zbioru, znajdują się obrazki jakie posłużyły do przygotowania krzyżówek wraz z ilustracjami stanowiącymi ich rozwiązania – dla ułatwienia pracy wszystkie zostały opatrzone podpisami.

materiał słowno obrazkowy logopedia szereg szumiący dodatek do krzyżówek

Zamieszczone zdjęcia stanowią obraz wszystkich stron zawartych w pliku PDF przeznaczonym na sprzedaż.

Krzyżówki i obrazki można drukować na dwa sposoby:

– młodszym dzieciom w formacie A4;

– starszym dzieciom w formacie A5 – czyli po 2 strony na 1 stronie wydruku do samodzielnego ustawienia w opcjach drukarki!

Serdecznie polecam:)


Cześć!
Tu Monika z ekodziecko.com. Wkładam w tworzenie strony wiele wysiłku. Staram się, by zamieszczane materiały były atrakcyjne dla dzieci i wartościowe z punktu widzenia ich rozwoju.
Jeśli chcesz, możesz wspomóc mnie w tym działaniu i w zamian podarować mi wirtualną kawę. Będzie mi bardzo miło :)
Dziękuję!

Podoba Ci się? Postaw mi kawę!