O-nas

ekodziecko.com to strona z pomysłami na zabawy edukacyjne, plastyczne, ukierunkowana na wspieranie rozwoju dzieci: maluchów, przedszkolaków, młodszych uczniów szkoły podstawowej

Serwis ekoDziecko.com to przedsięwzięcie rodzinne: eko pojemnik na kredki

Monika

Jestem mamą, pedagogiem i logopedą, pracuję z dziećmi od 2000 roku. Jestem absolwentką Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej, Terapii Pedagogicznej, Neurologopedii oraz Pedagogiki Specjalnej – specjalność edukacja integracyjna i włączająca. Na co dzień pracuję w szkole z oddziałami integracyjnymi.

Od lat pilnie śledzę nowinki związane z logopedią, terapią pedagogiczną oraz wychowaniem uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach, wykładach i konferencjach naukowych. Pasjonuje mnie wczesna nauka czytania, dyskalkulia, terapia ręki. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologopedów. Moją pasją jest praca z dziećmi, a siłą napędową radość jaką ona daje.

Uwielbiam tworzyć zabawki, pomoce terapeutyczne z „niepotrzebnych” materiałów, prace plastyczne z użyciem łatwo dostępnych rzeczy. Lubię szyć i kombinować 😉 Mnóstwo radości i codziennej energii daje mi obserwowanie rozwoju dzieci.

Robert

Jestem tatą, zajmuję się rozwojem, warstwą techniczną i promocyjną serwisu. Lubię też spędzać czas „bez prądu” czytając dzieciakom, grając w gry planszowe oraz dbając o naszą działkę.

Razem

Uwielbiamy się bawić, najlepiej rodzinnie. Stąd powstała idea podzielenia się z Wami naszymi pomysłami. Mamy fantastycznego syna i rezolutną córeczkę, dzięki którym powstał pierwszy pomysł na stronę. Większość proponowanych tu zadań to dzieła naszych dzieci, prace dla nich lub dla moich „szkolnych” podopiecznych 🙂

 

Napisali o nas m.in.:
PolskieRadio.pl – Trójka – Matka Polka Feministka – w audycji:
Eko-zabawki, czyli dużo pożytku z niepotrzebnych rzeczy
napisali o nas - Polskie Radio | Trójka

 

Balticarium, w artykule DIY – Podwodny świat

Balticarium - DYi- Podwodny świat

 

Jeśli chcesz – skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami