ekodziecko.com to strona z pomysłami na zabawy edukacyjne, plastyczne, ukierunkowana na wspieranie rozwoju dzieci: maluchów, przedszkolaków, młodszych uczniów szkoły podstawowej

eko pojemnik na kredki

Serwis ekoDziecko.com to przedsięwzięcie rodzinne:

Monika

Jestem mamą, pedagogiem i logopedą, pracuję z dziećmi od 2000 roku. Jestem absolwentką Pedagogiki Opiekuńczo-Wychowawczej, Terapii Pedagogicznej, Neurologopedii oraz Pedagogiki Specjalnej - specjalność edukacja integracyjna i włączająca. Na co dzień pracuję w szkole z oddziałami integracyjnymi.

Od lat pilnie śledzę nowinki związane z logopedią, terapią pedagogiczną oraz wychowaniem uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach, wykładach i konferencjach naukowych. Pasjonuje mnie wczesna nauka czytania, dyskalkulia, terapia ręki. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologopedów. Moją pasją jest praca z dziećmi, a siłą napędową radość jaką ona daje.

Uwielbiam tworzyć zabawki, pomoce terapeutyczne z "niepotrzebnych" materiałów, prace plastyczne z użyciem łatwo dostępnych rzeczy. Lubię szyć i kombinować 😉 Mnóstwo radości i codziennej energii daje mi obserwowanie rozwoju dzieci.

Robert

Jestem tatą, zajmuję się rozwojem, warstwą techniczną i promocyjną serwisu. Lubię też spędzać czas "bez prądu" czytając dzieciakom, grając w gry planszowe oraz dbając o naszą działkę.

Razem

Uwielbiamy się bawić, najlepiej rodzinnie. Stąd powstała idea podzielenia się z Wami naszymi pomysłami. Mamy fantastycznego syna i rezolutną córeczkę, dzięki którym powstał pierwszy pomysł na stronę. Większość proponowanych tu zadań to dzieła naszych dzieci, prace dla nich lub dla moich "szkolnych" podopiecznych 🙂

Napisali o nas m.in.:
PolskieRadio.pl - Trójka - Matka Polka Feministka - w audycji:
Eko-zabawki, czyli dużo pożytku z niepotrzebnych rzeczy
napisali o nas - Polskie Radio | Trójka

Balticarium, w artykule DIY - Podwodny świat

Balticarium - DYi- Podwodny świat

Jeśli chcesz - skontaktuj się z nami

[cform-nd id="4488"]